Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego

tel./fax 84 686 53 93
biuro@barr.org.pl

Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. nagrodzona przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w konkursie Filary Ubezpieczeń

Podczas inauguracji tegorocznej edycji Tygodnia Przedsiębiorcy, która odbyła się 23 września w Centrali ZUS w Warszawie, Prezes Zarządu ZUS wręczyła po raz pierwszy nagrody dla firm i instytucji, które m.in. aktywnie współpracują z ZUS przy wdrażanych projektach, istotnych z punktu widzenia przedsiębiorców. Jednym z nagrodzonych jest Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

24
września
01

Nagrody były przyznawane w trzech kategoriach: Rzetelny Płatnik, Dobry Przykład oraz Nadzieja Ubezpieczeń. Wyróżnienia trafiły łącznie do dziesięciu najlepszych firm i instytucji. Rzetelny Płatnik to nagroda dla płatników, którzy prawidłowo wypełniają obowiązki płatnika składek m.in. w zakresie przekazywania dokumentów rozliczeniowych, rozliczania i opłacania składek oraz zasiłków. Kapituła wyróżniła czterech płatników: INTER EUROPOL, Meble Wójcik, GOLD DROP, Zakład Stolarski Andrzej Prokopczyk.

Kategoria Dobry Przykład dotyczyła tych, którzy aktywnie współpracowali z ZUS przy wdrażanych projektach, istotnych z punktu widzenia przedsiębiorców. Kapituła przyznała wyróżnienia Spółce GB, firmie Rekord SI oraz Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Tym, którzy najbardziej angażują się w programy edukacyjne, kapituła wręczyła zaś wyróżnienia Nadzieja Ubezpieczeń, które otrzymały: I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku, Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach.

Pomimo tego, że zasady są takie, że laureat jest jeden, to jednak uważam, że ta nagroda należy się tak samo Biłgorajskiej Agencji jak i Oddziałowi ZUS w Biłgoraju. Bez dobrej współpracy pomiędzy Biłgorajską Agencją a Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w Biłgoraju nie cieszylibyśmy się dzisiaj z tego wyróżnienia. Chciałbym w tym miejscu podziękować Panu Dyrektorowi Zbigniewowi Wasągowi za dotychczasową współpracę i jestem przekonany, że współdziałanie obu instytucji w przyszłości będzie jeszcze bardziej owocne z pożytkiem dla naszych przedsiębiorców – mówi prezes zarządu BARR S.A. Mateusz Bury.

ZUS organizuje Tydzień Przedsiębiorcy co dwa lata. To już piąta edycja wydarzenia. W tym roku z porad specjalistów można skorzystać 23-27 września we wszystkich placówkach ZUS.