Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego

tel./fax 84 686 53 93
biuro@barr.org.pl

Jak efektywnie zarządzać energią i mediami technicznymi w produkcji? Najbliższa konferencja branżowa już jesienią

Aktualne trendy i cenne inspiracje – tego można się spodziewać podczas kolejnej Konferencji Technicznej Axon Media, która odbędzie się już 9 października w Lublinie. Po raz kolejny spotkają się specjaliści, prelegenci i wystawcy z branży produkcyjnej.

15
września
Banner Konferencji w Lublinie

Wiedza, inspiracja i biznesowe kontakty


Wydajność, oszczędność, bezpieczeństwo – to trzy kluczowe zagadnienia, które są istotne, gdy mowa o zarządzaniu energią. W jaki sposób kontrolować zużycie zasobów? Jak je zmniejszyć, nie obniżając wydajności? Jakie technologie zapewniają ciągłość i bezpieczeństwo produkcji? Odpowiedzi na te pytania uzyskasz podczas konferencji „Efektywne zarządzanie energią i mediami technicznymi w procesie produkcji”. 


W programie jest aż kilkanaście inspirujących prezentacji, podczas których prelegenci podzielą się sprawdzonymi sposobami na zarządzanie, kontrolowanie i zabezpieczenie zużycia energii w procesie produkcji. Odbędą się również warsztaty dotyczące systemów podtrzymania napięcia, prowadzone przez firmę Murrelektronik.


Konferencja w Lublinie to nie tylko doskonała okazja do zdobycia aktualnej wiedzy, ale także do nawiązania wartościowych relacji z innymi specjalistami z branży. Pomiędzy wykładami można skorzystać z przerw kawowych, dostępu do prasy branżowej oraz ciepłego poczęstunku w porze obiadowej. Każdy uczestnik otrzymuje także pakiet materiałów konferencyjnych oraz imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.


Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wystarczy jedynie wcześniej zarejestrować się na stronie.


Konferencja została objęta Honorowym Patronatem m.in. Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Krajowej Izby Gospodarczej, Prezydenta Miasta Lublina oraz Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.


Zapraszamy do zapisywania się na wydarzenie!