Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego

tel./fax 84 686 53 93
biuro@barr.org.pl

Masz ciekawy pomysł? Masz szansę na grant w wysokości do 800 tys zł!

Masz pomysł na nowatorski produkt, usługę, innowacyjne rozwiązanie? Skorzystaj z Platformy Startowej „Unicorn Hub”!

11
stycznia
Lublin_17

Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego "OIC Poland" zaprasza do udziału w spotkaniu poświęconym możliwościom skorzystania z Platformy Startowej „Unicorn Hub”. W spotkaniach udział wezmą przedstawiciele Platformy Startowej, a także reprezentanci regionalnych środowisk startupowych, m.in.: Cervi Robotics, Plantalux czy Ultramoto.

Projekt jest szansą dla pomysłodawców na rozwinięcie własnego biznesu. Wyselekcjonowane innowacyjne przedsięwzięcia maja szansę na grant w wysokości do 800 tys. zł na wprowadzenie produktu lub usługi na rynek lub też szansę na pozyskanie kapitału prywatnych inwestorów.

Spotkanie odbędzie się 17 stycznia 2019 w Lublinie w godz. 14:00 - 16:00 w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji przy ul. Projektowej 4.

Program spotkania:

  • Jak działa Platforma Startowa?
  • Czym jest proces inkubacji w ramach Platformy?
  • Jak wypełnić formularz aplikacyjny do Platformy Startowej?
  • Historie sukcesu lokalnych startupów. 
  • Metodologie rozwoju innowacyjnych projektów: Design Sprint, Design Thinking, Lean Startup, Ten Types of Innovation.
  • Indywidualne sesje typu "office hours" z zespołem Platformy lub mentorami.
  • Networking.

Do udziału w spotkaniach organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich potencjalnych pomysłodawców. Będzie to okazja do zapoznania się z unikalną ofertą i możliwościami jakie daje Platforma Startowa „Unicorn Hub”, a także do zadawania pytań i rozwiania wszelkich wątpliwości dotyczących udziału w projekcie.

Spotkanie ma charakter otwarty. Chcesz się zarejestrować na spotkanie? Kliknij w link do formularza rejestracyjnego.

Projekt Platforma Startowa "Unicorn Hub" jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014 - 2020. Celem projektu jest wsparcie rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw typu startup za pomocą kompleksowego programu inkubacji.

Więcej informacji o projekcie: kliknij.