Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego

tel./fax 84 686 53 93
biuro@barr.org.pl

Niezbędnik przedsiębiorcy czyli narzędzia internetowe, które przydadzą się Twojej firmie oraz jak aplikować o środki na rozwój Twojej firmy!

Zapraszamy wszystkich chętnych przedsiębiorców na zajęcia z doradcą w projekcie Google Internetowe Rewolucje oraz na spotkanie z przedstawicielem Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie.

15
października
plakat

Zapraszamy wszystkich chętnych przedsiębiorców na:

  1. zajęcia z doradcą w projekcie Google Internetowe Rewolucje, dzięki którym dowiecie się jak wykorzystać internet do rozwoju swojej firmy.
  2. spotkanie z przedstawicielem Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie, który przedstawi warunki i zasady przygotowywania projektów i wniosków o dofinansowanie na rozwój firm z sektora MŚP.

W czasie zajęć z doradcą Internetowych Rewolucji przedstawimy narzędzia, które pozwalają ocenić stan obecności firmy w sieci i przeanalizować dotychczas prowadzone działania. Pokażemy również rozwiązania za pomocą których Twoja firma będzie mogła:

  • dotrzeć do swoich potencjalnych klientów znajdujących się w okolicy,
  • właściwie zaprezentować swoją ofertę użytkownikom smartfonów,
  • zaistnieć na rynkach zagranicznych.

W czasie spotkania będzie możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje z doradcą w projekcie Google Internetowe Rewolucje, które są częścią programu wsparcia przygotowanego specjalnie z myślą o firmach z sektora MŚP.

Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie ogłosiła konkurs w ramach działania 3.7 Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020. W ramach konkursu można ubiegać się o dofinansowanie na rozwój firmy w kwocie do 2 mln zł (mikro i małe firmy) lub 3 mln zł (średnie firmy).

Na spotkaniu przedstawiciel Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie przedstawi warunki i zasady przygotowywania projektów i wniosków o dofinansowanie na rozwój Twojej firmy w ramach ogłoszonego konkursu.

Kiedy jest spotkanie i gdzie?

19 października 2018 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Biłgoraj przy ul. Kościuszki 88 w Biłgoraju.

Start o godz. 10.30, planowany koniec o godz. 13.00

Kto jest organizatorem?

Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w partnerstwie z samorządem Województwa Lubelskiego. Partnerami merytorycznymi są Google Internetowe Rewolucje oraz Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie.

Jak się zgłosić na spotkanie?

Wysłać maila na adres m.bury@barr.org.pl lub sms na numer 519 041 257 z informacją mniej więcej taką: na spotkaniu będą … osoby / osób z firmy …. (lub bez podawania nazwy firmy).

 

Partner spotkania:

Partnerzy merytoryczni spotkania: