Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego

W tym roku nie będzie Biłgorajskich Sit Przedsiębiorczości

2
listopada
logo_1000x5201

Szanowni Państwo,

Zarząd Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. z przykrością informuje, że ze względu na pandemię COVID-19 i wprowadzone w związku z tym obostrzenia, nie odbędzie się tegoroczna edycja konkursu Biłgorajskie Sita Przedsiębiorczości, organizowanego wspólnie z Lokalną Grupą Działania „Ziemia Biłgorajska”, Biłgorajskim Centrum Obsługi Inwestora Sp. z o.o., Cechem Rzemiosł Różnych i Drobnej Przedsiębiorczości w Biłgoraju oraz Pracodawcami Ziemi Lubelskiej.

Ideą przeprowadzenia konkursu jest szeroko rozumiana promocja gospodarcza firm, przedsiębiorstw oraz rolników działających na terenie powiatu biłgorajskiego. Konkurs wieńczyła Gala finałowa podczas której wręczane były nagrody i wyróżnienia. Wydarzenie to miało na celu integrację środowiska biłgorajskich przedsiębiorców, stworzenia okazji do wymiany doświadczeń i nawiązania rozmów i współpracy. W obecnej sytuacji jest to niemożliwe do przeprowadzenia.

Nie rezygnujemy jednak z przyszłych edycji w kolejnych latach. Mamy nadzieję, że już jesienią przyszłego roku sytuacja epidemiczna umożliwi przeprowadzenie III edycji konkursu.

W tych trudnych dla przedsiębiorców czasach, jesteśmy z Państwem i do Państwa dyspozycji.

 

Z poważaniem

Mateusz Bury

prezes zarządu BARR S.A.