Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego

tel./fax 84 686 53 93
biuro@barr.org.pl

Ankieta dotycząca usług doradczych

W związku z zamiarem dostosowania usług doradczych świadczonych przez BARR S.A. i BCOI Sp. z o.o. do potrzeb sektora MŚP, zwracamy się do wszystkich przedsiębiorców działających na terenie województwa lubelskiego z prośbą o odpowiedź na kilka poniższych pytań.

21
marca
BARR

Szanowni Państwo,

Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Biłgorajskie Centrum Obsługi Inwestora Sp. z o.o. są instytucjami otoczenia biznesu (IOB), których statutowym celem jest m.in. wspieranie rozwoju przedsiębiorstw z sektora mikro, małych i średnich.

W związku z zamiarem dostosowania naszych usług doradczych do Państwa potrzeb, zwracamy się do wszystkich przedsiębiorców z sektora MŚP działających na terenie województwa lubelskiego z prośbą o odpowiedź na kilka poniższych pytań (nie powinno to Państwu zająć dłużej niż 10 minut).

Prosimy o odpowiedzi z punktu widzenia konkretnych potrzeb Państwa przedsiębiorstwa, a nie potrzeb sektora jako ogółu. Odpowiedź na pytania zawarte w ankiecie pozwolą nam w sposób efektywny świadczyć dla Państwa usługi doradcze wg. Państwa potrzeb.

Ankieta jest anonimowa i dostępna pod linkiem: http://www.barr.org.pl/ankieta-msp-2/

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas na wypełnienie ankiety.

Zapraszamy do zapisania się na newsletter Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.