Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego

tel./fax 84 686 53 93
biuro@barr.org.pl

Biłgoraj Business Class

Ulotka_poprawiona

Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. we współpracy z Samorządem Województwa Lubelskiego, Powiatem Biłgorajskim, Gminą Miasto Biłgoraj, Gminą Biłgoraj oraz European Business Advisory z siedzibą w Warszawie jako wykonawcą realizuje projekt pn.: „Biłgoraj Business Class”. 

Projekt Biłgoraj Business Class ma na celu wsparcie i promocję przedsiębiorczości wśród uczniów szkół oraz studentów pochodzących z terenu powiatu biłgorajskiego poprzez zbudowanie świadomości na temat przedsiębiorczości, podejścia do biznesu, możliwości jakie oferują podmioty publiczne w celu rozwoju przedsiębiorczości, w tym możliwości uzyskania zewnętrznego finansowania na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej. W tym celu opracowano niniejszy projekt edukacyjny o charakterze konkursowym.

Efektem programu ma być przede wszystkim zachęcenie młodych ludzi do tworzenia i realizacji swoich pomysłów biznesowych, które mogą przekuć się w ich źródło utrzymania lub co więcej, tworzyć nowe miejsca pracy. W ostatnim okresie główny nacisk w rozwoju gospodarczym kraju kładziony jest na innowacyjne start-up’y. Brakuje jednak rozwiązań oraz instrumentów, które pozwoliłyby udzielić wsparcia oraz zmotywować ludzi w szczególności, w początkowych etapach tworzenia się pomysłów biznesowych. 

Link do filmu ze spotkań inspiracyjnych w poszczególnych szkołach:  https://youtu.be/n9KpwFnDrig
 

Możesz wysłać zgłoszenie do projektu przez stronę www.biznesbilgoraj.pl/