Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego

tel./fax 84 686 53 93
biuro@barr.org.pl

Masz problem w prowadzeniu biznesu? Skorzystaj z projektu Early Warning Europe

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do projektu, w ramach którego świadczy bezpłatne usługi dla przedsiębiorców, którzy przechodzą trudności w prowadzeniu swojego biznesu. Usługi świadczą doświadczeni konsultanci i mentorzy w ramach projektu Early Warning Europe.

29
listopada
business-contact-1525969-1279x1705

O wsparcie w ramach Projektu mogą ubiegać się mikro, mali lub średni przedsiębiorcy działający na terenie Polski, którzy na skutek dynamiki rynku, oddziaływania różnych czynników zewnętrznych lub wewnętrznych utracili sprawność prowadzenia biznesu lub, w opinii przedsiębiorcy, istnieje ryzyko spowolnienia rozwoju firmy w przyszłości. Skupieni w ramach projektu Early Warning konsultanci, mentorzy oraz doradcy restrukturyzacyjni, w bezpośrednim kontakcie pomagają przedsiębiorcom przejść przez sytuację kryzysową, ryzyko porażki i jej konsekwencje, wspólnie wypracowywać niezbędne zmiany, wskazać najlepsze rozwiązania.

Przedsiębiorca po zgłoszeniu się za pośrednictwem formularza na stronie internetowej http://www.parp.gov.pl/earlywarning kierowany jest do dostępnego i zlokalizowanego możliwie najbliżej konsultanta, który ma za zadanie przyjrzeć się firmie z lotu ptaka i pomóc zdiagnozować przyczynę problemów. Po zakończeniu diagnozy, w zależności od jej wyniku, można rozpocząć pracę z mentorem – doświadczonym przedsiębiorcą, który przez maksymalnie 6 miesięcy będzie „prowadził ich pod rękę”, towarzysząc przedsiębiorcy w procesie zmiany. Inna możliwość to podjęcie współpracy z doradcą restrukturyzacyjnym, który pierwszej porady udzieli bezpłatnie. Są już pierwsi właściciele firm, którzy zakończyli udział w projekcie i teraz z nową energią i głową pełną pomysłów prowadzą swoje przedsiębiorstwa. I to właśnie oni są najlepszym dowodem na to, że projekt Early Warning działa!

Jeśli borykacie się Państwo z problemami, PARP zachęca do zgłoszenia się do zespołu Early Warning Europe już teraz! Nie ma sensu czekać, bo jak dobrze wiemy - lepiej zapobiegać niż leczyć.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie http://www.parp.gov.pl/earlywarning, lub dzwoniąc bezpośrednio na infolinię projektu pod numer 664 316 709.

Projekt realizowany jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Fundację Firmy Rodzinne.

Zachęcamy także do obejrzenia filmu i webinarium, które na przykładach wyjaśniają, na czym polega projekt Early Warning Europe.

WEBINARIUM

FILM

 

źródło foto: www.freeimages.com